аеробіка

Продовжуючи тему спортивних перемог наших студентів, з радістю повідомляємо, що наша гімнастка, двічі майстер спорту Олександра Афінеевская перемогла в міжнародному турнірі «Riga Open»!
Міжнародний турнір зі спортивної аеробіки «Riga Open» проходив з 20 по 23 травня в Латвії. Участь у ньому взяли понад 300 спортсменів з Литви, Білорусії, України, Польщі, Німеччини, Румунії, Естонії та Росії. Змагання проводилися в різних вікових категоріях (діти, юніори, сеньйори) і в різних програмах (соло, пара, тріо, група).
У віковій групі «сеньйори» (старше 18 років) в номінації «соло» Росію представляла студентка нашого вузу Олександра Афінеевская (група 3/6), член збірної команди Іванівської області, член збірної команди ІГХТУ зі спортивної аеробіки.
Після вдалих виступів на Чемпіонаті ЦФО (в складі команди ІГХТУ - 1 місце, в складі тріо - 1 місце) і Чемпіонаті Росії (у складі тріо 6 місце), закономірно було чекати призового місця і на міжнародному турнірі. У нелегкій боротьбі з 18-ю спортсменками з різних країн за вихід у фінал і наступні нагороди Олександра проявила свої бійцівські якості і здобула впевнену перемогу, в черговий раз показавши відмінний результат і підтвердивши недавно присвоєне їй звання «Майстер спорту України» тепер і зі спортивної аеробіки (до 2008 року Саша займалася художньою гімнастикою і була майстром спорту в цьому виді).
Ми вітаємо Олександру із заслуженою перемогою і дякуємо керівництву вузу і колектив викладачів кафедри фізичної культури за підтримку спортсменів і пропаганду здорового способу життя. Сподіваємося, що наші «хімовскіе» спортсмени будуть і далі радувати нас своїми перемогами.