Сергій Афанасьєв - читайте матеріали з тегом Сергій Афанасьєв - сайт «За кермом» www.zr.ru

Команда Craft-Bamboo LUKOIL оголосила склад своїх пілотів на сезон 2016 міжнародної серії TCR.

Великий гоночний уїк-енд в Сочі компактно вмістив 13 гонок чотирьох серій: РСКГ, SMP F4, MitJet і TCR Series, які показали, що росіяни готові боротися із зарубіжними суперниками на рівних.

У вихідні автодром Монца прийняв у себе п'ятий етап TCR. Весь вікенд на трасі кипіли італійські пристрасті.

Весь вікенд на трасі кипіли італійські пристрасті

У Малайзії стартував перший сезон нової світової турінгових серії TCR. Гонщики англо-російської команди Craft-Bamboo Lukoil в обох гонках піднімалися на подіум і вивели колектив на перше місце в командному заліку.

Гонщики англо-російської команди Craft-Bamboo Lukoil в обох гонках піднімалися на подіум і вивели колектив на перше місце в командному заліку

Нова «кузовна» серія кільцевих гонок TCR поповнюється представниками російського автоспорту. До теперішнього моменту стало відомо про підписані контракти двох пілотів.

До теперішнього моменту стало відомо про підписані контракти двох пілотів

У минулі вихідні на португальській трасі Ешторіл завершився сезон European Le Mans Series (ELMS). Російська команда SMP Racing завоювала в ньому чемпіонські титули відразу в двох класах.

Російська команда SMP Racing завоювала в ньому чемпіонські титули відразу в двох класах

У вихідні продовжиться робота Московського міжнародного автосалону. Вже з п'ятниці вхід відкритий для всіх бажаючих, а в суботу вболівальники автоспорту зможуть зустрітися відразу з декількома російськими гонщиками топ-рівня.

У минулі вихідні пройшла добова гонка на витривалість "24 години Спа» в рамках чемпіонату Blancpain Endurance Series. Російські пілоти з SMP Racing не тільки фінішували усіма машинами, а й піднялися на подіум в своєму класі.