ВІДЕО: Сердитий тренер Трнави Радослав Латал: Чому така футбольна гра?

1. Посилання для вболівальників
  2. Ми хочемо повних стадіонів і ...

09.11.2018 07:05 | Домашній поєдинок з «Динамом Загребом» (1: 2) не бачив фанатів «Спартака Трнава» через штраф від Європейської федерації футболу (УЄФА). У четвер більше 1200 лоялів облаштували себе і проїхали більше 400 кілометрів, але не побачили відплати (3: 1). Цього разу природа була проти матері, посилаючи густий білий туман на стадіон «Максимир».

Також читайте:
Чому туманний матч «Динамо - Спартак» не прорвався? Гравці дали відповідь

Навіть коли Вахтанг Чантурішвілі знизився до 1: 2 на 63-й хвилині, гостьовий сектор почав святкувати приблизно через десять секунд, коли рахунок також змінився на табло.

Посилання для вболівальників

"Я також не бачив мети", - сміявся воротар Мартін Чуди, який був у другій половині фанатів Трнава за спиною. "Я знав, що у нас є мета, я бачив, як стріляв Вахтанг Чантурішвілі, але я не знав, як м'яч увійшов до воріт. Раптом я просто помітив, що хлопці з нетерпінням чекають. Публіка відреагувала лише пізніше », - продовжив воротар Спартака.

Але справа в тому, що прибічники «червоно-чорних» рухалися вперед протягом усього матчу, навіть у несприятливому стані. - Особливо я чув їх у другій половині, коли вони були за мною. Це було дійсно багато, я сподіваюся, що вони підійшли до домашнього матчу, до якого стадіон був закритий. Вони створили чудовий фон і сприяли великій загальній атмосфері матчу. Ми дуже їм дуже вдячні ”, - додав Мартін Чуди.

Півзахисник Lukáš Greššák також приєднався до цієї спадщини для шанувальників Спартака в Трнаві, який виміряв шлях до Загреба. «Я можу тільки їм подякувати за себе і за всіх гравців. Хоча вони і не мають нічого спільного з грою ... Коли ми пішли після гри, щоб подякувати їм, ми помітили, що видимість була абсолютно нульовою і відповідь на нашу мету була зовсім затримана. Їх не було видно, але їх можна було почути. Вони були фантастичними, як завжди.

Як і Мартин Чуди і Лукаш Грешшак, капітан команди Борис Годаль також оцінив роботу вболівальників. «Я визнаю, що в першому таймі я їх не бачив. Так чи інакше, вони їм вдячні. Коли ми підійшли до них після матчу, я тільки зрозумів, скільки вони програли на відкритому матчі. Сподіваюся, їм це сподобалося.

Нам дуже шкода результату, але ми намагатимемося компенсувати їх у майбутніх матчах. Незалежно від того, чи буде це у внутрішній конкуренції, в Лізі Європи або в Кубку, ми хочемо зробити їх більш щасливими, - сказав Борис Годаль.

Ми хочемо повних стадіонів і ...

На прес-конференції після матчу футболіст «білих ангелів» не приховував обурення тим, як важкий туман потрапив у матч у четвер.

«Мені дуже шкода шанувальників. Їх було величезна кількість, кілометри проїхали за нами, і вони нічого не бачили. Так чому ж цей футбол насправді грає? Ми хочемо повні стадіони і спочатку граємо перед порожніми стендами, і навіть сьогодні фанати нічого не бачили. Тому вони вже втратили два матчі. Для чого це? Для вболівальників? - запитав Радослав Латал.

«Після півгодини гри ми донесли до рефері, що умови не були регулярними. Зрештою, ми не бачили іншу сторону поля. Ми звернулися до арбітрів з проханням припинити поєдинок або зробити що-небудь з цього приводу. Я не міг навіть тренувати футболістів на іншій стороні дошки », - сказав тренер з першого тайму.

Любіть Barcelona або PSG! Трнава піде на матч ліги як великий клуб >>

Проте самі футболісти зізналися після фінального свистка арбітра в міксонній зоні, що ситуація на полі не була такою драматичною, як це може здатися зі стенду.

«У роздягальні ми говорили про це, і гравці хотіли продовжувати. На жаль, для нас тренерів було дещо складніше, тому що там були боротьби, на яких деякі футболісти не були помічені. У другому таймі було трохи краще », - підсумував Радослав Латал.