• печатка
  • 4

Сьогодні на Олімпійських іграх в бразильському Ріо-де-Жанейро казахстанці виступили в семи видах спорту, повідомляє Sports.kz.
Юрій Юрков в стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів в кваліфікації показав лише 44-й результат.
Дзюдоїст Дідар Хамза у ваговій категорії до 73 кілограмів спочатку пробився до другого раунду перемогою за рахунок шидо проти гамбійца Нжіе, а потім вже сам програв по шидо азербайджанцеві
Лучник Султан Дузельбаев, подолавши 1/32 фіналу, програв на наступній стадії олімпійському чемпіону Лондона в командних змаганнях італійцеві Мауро Несполі.
В академічному веслуванні у змаганнях одинаків не змогли пробитися в чвертьфінал Владислав Яковлєв і Світлана Германович. Човен Владислава перекинулася по ходу заїзду, а ось Світі не вистачило 1,1 секунди, щоб стати другою і пройти далі.
Катерина Смирнова на байдарці-одиночці в гребному слаломі стала 19-ю за підсумками кваліфікації, чого не вистачило для виходу в півфінал (15 найсильніших).
З перемог стартували вітчизняні боксери. Біржай Жакип (до 49 кг) добився переконливої ​​перемоги над намібійці Матіасом Хамуньелой. Упевнені вікторії здобули також Жанібек Алімханули (у ваговій категорії до 75 кілограмів) над британцем Ентоні Фаулером і Василь Левіт над китайцем Ю Фенгкао у вазі до 91 кілограма.
Важкоатлет Фархад Харки у вазі до 62 кілограмів виборов другу бронзову, а в загальному третю, медаль для країни, набравши в сумі двоєборства 305 кілограмів.