Боттас вирвав у Феттеля перемогу на Гран-прі Австрії, Квят відстав на 3 кола

1. гонка

Фінський пілот « Мерседеса » Вальттері Боттас став переможцем 9-го етапу сезону в «Формулі-1» Гран-прі Австрії. Це друга перемога 27-річного Боттас в кар'єрі після успіху на Гран-прі Росії.

Другим фінішував німець Себастьян Феттель з « Феррарі », Відставши всього на 0,6 секунди. Трійку кращих замкнув Даніель Ріккьярдо з « ред Булла », Який піднімається на п'єдестал на п'ятому етапі поспіль.

Російський пілот « Торо Россо » Данило Квят був змушений повернутися в бокси для заміни носової частини боліда вже на першому колі гонки Гран-прі Австрії, що відкинуло його на останнє місце. Він був визнаний винним в аварії на старті гонки і отримав штраф у вигляді проїзду по піт-лейн. У підсумку росіянин фінішував з відставанням від лідера в три кола.

Напарник Квята по команді іспанець Карлос Сайнс НЕ фінішував в Австрії.

Фінський пілот «   Мерседеса   »   Вальттері Боттас   став переможцем 9-го етапу сезону в «Формулі-1» Гран-прі Австрії Вогняний старт Гран-прі Австрії. Квят виносить Алонсо і Ферстаппена!