"Слован" виграв у "Ак Барса" по буллітам в чемпіонаті КХЛ - Татцентр.ру

Казанський «Ак Барс» відкрив історію взаємин з словацький клубом «Слован» (Братислава) домашнім матчем чемпіонату КХЛ. Зустріч з новачком КХЛ, що відзначив в цьому році 90-річчя, завершилася в «Татнефть-арені» перемогою гостей в серії післяматчевих буллітів - 3: 2. Після поразки головний тренер «барсів» Валерій Бєлов відзначив, що його підопічні не можуть відразу увійти в гру.

У порівнянні з попереднім матчем (перемога над ХК «Лев» 4: 2), тренерський штаб казанців вніс незначні зміни. Так, на льоду з'явився новачок «барсів» Янне Лахті, зате Кирилу Петрову місця в складі не знайшлося. А захищати ворота «Ак Барса» сьогодні було довірено юному Емілю Гаріпова.

На 10-й хвилині зустрічі гості відкрили рахунок. Підопічні Бєлова прогавили контратаку, за що і поплатилися шайбою в свої ворота у виконанні 17-річного Марко Дані. До закінчення стартової 20-хвилинки казанці змогли відігратися. За три хвилини до закінчення періоду «Ак Барс», перебуваючи в меншості, зрівняв рахунок - Янне Песонен організував буллітний вихід на ворота гостей. Янус впорався з його кидком, а ось проти добивання Яркко Іммонен виявився безсилим - 1: 1.

Другий період пройшов в рівній боротьбі. Під саму завісу 20-хвилинки «Ак Барс» дістав шайбу в роздягальню. Всього 6 секунд в більшості після видалення Куляша знадобилося «Словану», щоб вийти вперед - після кидка Штайноха шайба повільно в'їхала в ворота Гаріпова.

Всього 6 секунд в більшості після видалення Куляша знадобилося «Словану», щоб вийти вперед - після кидка Штайноха шайба повільно в'їхала в ворота Гаріпова

В середині третьої 20-хвилинки з льоду на ношах довелося виносити Дениса Абдулліна, що підміняє Даніса Заріпова в першій ланці на період його травми. На допомогу першій п'ятірці був покликаний Олексій Терещенко.

Господарі льоду, не бажаючи здаватися, організували штурм воріт «Слована». Однак гості буквально встали стіною, а голкіпер був практично бездоганний. Але все ж «барсам» вдалося знайти пролом в обороні суперника, розігравши красиву комбінацію - за 3,5 хвилини до закінчення основного часу відзначився Дмитро Обухів.

В овертаймі казанці мали реальний шанс звести матч на свою користь. Мілан Бартовіч отримав відразу 4 хвилини штрафу за небезпечну гру високо піднятою ключкою стосовно Євгена Медведєва. Але Морозов і Ко не змогли покарати забіяку, і результат зустрічі вирішувалося в серії буллітів.

В хокейної лотереї більш вдалими виявилися гості. Переможний буліт на рахунку самого результативного гравця за всю історію збірної Словаччини Мірослава Шатана.

Свій наступний матч казанці знову проведуть вдома. Уже в завтра «Ак Барс» приймає московський ЦСКА.

«Ак Барс» (Казань) - «Слован» (Братислава) - 2: 3 Б (1: 1, 0: 1, 1: 0, 0: 0, 0: 1).
Голи: Дані (Бакош, Штясни), 9:38 (0: 1). Іммонен (Песонен), 16:54 (1: 1 - мен.). Штайнох (Секера, Олвецкі), 39:55 (1: 2 - більш.). Обухів (Песонен, Іммонен), 56:30 (2: 2).
Переможний буліт: Шатана.
Воротарі: Гарипов - Янус.

Головний тренер «Ак Барса» Валерій Бєлов після поразки від «Слована» зазначив, що його підопічні не можуть відразу увійти в гру.

«Грати треба з самого початку, а не тільки в третьому періоді, - наводить слова Бєлова Sportbox.ru. - На початку чемпіонату така проблема була, і ось знову з'явилася. Будемо над цим працювати ».

- Причиною цього є відсутність належного настрою?

- Розбираємося.

- Як скоро в лад зможе повернутися Данис Заріпов?

- На сьогодні він не готовий. В принципі у нього не така серйозна травма, тому сподіваюся, що незабаром він приєднається до команди. Все буде залежати від медичного штабу.

- У Дениса Абдулліна травма серйозніша?

- Поки не знаю. Після матчу повинні повідомити.

- Абдуллін і Заріпов травмовані. Хто зіграє в першій ланці проти ЦСКА?

- До ЦСКА треба дожити. Може, все буде нормально.

Наставник «Слована» Ростислав Чаду поскаржився на часті видалення.

- Гра вийшла для обох команд важкої з фізичної точки зору, - зазначив фахівець. - Нам важко було тримати темп через часті вилучень. Важливо, що ми зуміли вистояти. Шкода, що не змогли втримати перевагу за три хвилини до кінця. Але ми більш ефективно виконали буліти і відвезли два очка.