Казахстанка завоювала «срібло» чемпіонату світу зі спортивної боротьби в Москві

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка

На минулому чемпіонаті світу серед військовослужбовців зі спортивної боротьби Акмолінська спортсменка завоювала срібну медаль, повідомляє кореспондент Тimeskz.kz з посиланням на прес-секретаря управління фізичної культури і спорту Акмолинської області Махаббат блешні.

У Москві завершився 33-й чемпіонат світу серед військовослужбовців зі спортивної боротьби «World Military Champions», в якому взяли участь 400 спортсменів з 22 країн світу. Військовослужбовці-борці - і чоловіки, і жінки - протягом п'яти днів виступали в трьох видах спортивної боротьби: греко-римської (10 вагових категорій), вільної (10 вагових категорій) і жіночої (10 вагових категорій).

Вихованка обласної школи - інтернат для обдарованих в спорті дітей ім. Богенбай батира, учнівська-спортсменка відділення вільної боротьби Альбіна Каіргельдінова у ваговій категорії 65 кг стала срібним призером світової першості. Альбіна виграла чистою перемогою вирішальну сутичку з представницею Китаю.

Ще однією спортсменці ОШІОСД ім. Богенбай батира Ірині Кузнєцової трохи не вистачило, вона стала п'ятою у вазі 59 кг.

Дівчата тренуються під керівництвом Євгена Судейкина, Аділя Таженова і Айдара Шайдуліна.

Відзначимо, збірна команда Казахстану за підсумками світового Першості зайняла загальнокомандне 3 місце. На другому місці представники Монголії і лідером стала збірна Китаю.