«Кайрат» поступився КПРФ на турнірі в Тюмені

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 2

Другий матч на турнірі в Тюмені алматинский «Кайрат» проводив проти команди російської Суперліги - КПРФ.
Цього року команди вже зустрічалися між собою, то був фінал Кубка Єременко, в якому алматинцев здобули яскраву перемогу (7: 3) і завоювали четвертий подібний трофей. Однак, через кілька місяців «Кайрат» постав вже зовсім іншою командою під керівництвом нового тренера.
Москвичі впевнено розпочали гру і вже до 7-й хвилині повели з рахунком 2: 0. Разуванов і Багіров двічі пробили Ігітою, який на жаль, не зміг виручити команду. Однак, пізніше воротар «Кайрата» самостійно організував перший м'яч казахстанського клубу.
Після перерви суперники знову були результативні. Протягом однієї хвилини КПРФ і «Кайрат» відзначилися голами, відмінність - Лін і Леннон. Надалі «Кайрат» володів перевагою і завдав більше десятка ударів, але воротар КПРФ Георгій Замтарадзе був бездоганний. Російський клуб же скористався постійними підключеннями Ігітою в атаку і забив два м'яч зі своєї половини майданчика.
Таким чином, КПРФ зіграє в фіналі турніру, а «Кайрат» завтра проведе матч за третє місце.
Турнір на призи Тюменської області
Група А. 2-й тур
КПРФ - «Кайрат» 5: 2 Голи: Разуванов 6, Багіров 7, Лін 29, Мерлушкін 33, Ранжел 48 (автогол) - Ігіта 13, Джон 30