Билися до останнього і створили диво: Росія в ¼ фіналу ЧС-2018

Ігнашевич відправив ногою м'яч в свої ж ворота на 12-й хвилині - 1: 0 - і став найстаршим в історії ЧС гравцем, який забив автогол. А Росія - командою, яка в турнірі 2018 го забила більше всіх автоголів з 1996 року - цей м'яч самим собі був вже другим. Інтернет рясніє єхидними жартами . Настрій - «ну, хто б сумнівався».

Однак на 41-й хвилині Артем Дзюба забив з пенальті. І ось уже нервують іспанці 1: 1 .

Стурбована «Червона фурія» активізується. Але наші так просто не здаються. Закінчується основний час. Екстра-тайм - теж нічия. І ось серія пенальті. Всі завмерли в очікуванні. Вірили і сподівалися. І боялися сподіватися і вірити.

Удари один за іншим: Іньєста - 1: 0. Смолов - 1: 1. Піке - 2: 1. Ігнашевич - 2: 2. Коке - 2: 2 (воротар). Головін - 2: 3. Серхіо Рамос - 3: 3. Черишев - 3: 4. Аспасиев - 3: 4 (воротар).

І все. перемога за нашими.

Цей матч відразу не здавався ні простим - для обох команд, ні звичайним. Всі прогнози були неоднозначні. «Червона фурія» (як неформально називають збірну Іспанії) небезпечна, але і у неї є вразливі місця. Такого напруженого матчу, однак, не чекав ніхто.

Капітан «Червоної фурії» розплакався після гри.

Капітан «Червоної фурії» розплакався після гри

А російські футболісти чесно зізналися - «Вмирали» на поле і стрибали вище голови. Як і обіцяли.

У соціальних мережах зірки шоу-бізнесу та спортивні експерти публікують привітання.

А вболівальники викладають фотографії своїх фітнес-годин - пульс зашкалює .

Збірна створила диво - впевнені експерти. Іспанці були більш технічні, але Росія взяла завзятістю. Відмовилася відступати і здаватися.

У підсумку - Росія в одній четвертій фіналу. На стадіоні «Фішт» вже 7 липня команда РФ битиметься з переможцем другого матчу однієї восьмої Хорватія - Данія.

До слова, в новітній історії РФ такого не траплялося. Раніше збірна СРСР чотири рази грала в чвертьфіналі чемпіонату світу - в 1958 (7-е місце), 1962 (6-е), 1966 (4-е) і 1970 (5-е) роках.