Бразилія і Швейцарія вийшли в плей-офф ЧС-2018 // НТВ.Ru

6015 0 Поділіться цією новиною

У матчі заключного туру групового етапу, що відбувся в середу в Москві на стадіоні «Спартак», зустріч збірних Бразилії і Сербії завершилася перемогою бразильців з рахунком 2: 0. На 36-й хвилині гол забив Пауліньо, на 68-й - Тіаго Сілва.

Збірна Бразилії набрала сім очок і стала переможницею групи Е. Тепер в 1/8 фіналу бразильці зіграють з командою Мексики, зустріч відбудеться 2 липня в Самарі.

В іншому матчі, що проходив в Нижньому Новгороді, збірна Швейцарії зіграла внічию з командою Коста-Ріки. Матч завершився з рахунком 2: 2.

У складі збірної Швейцарії голами відзначилися Блерім Джемайлі (31-я хвилина) і Йосип Дрмич (85). У Коста-Ріки відзначилися Кендалл Уостон (56) і Брайан Руїс (90 + 3, з пенальті).

Тепер набравши 5 очок збірна Швейцарії зайняла друге місце в групі. В 1/8 фіналу швейцарці зустрінуться з переможцем групи F - командою Швеції. Матч відбудеться 3 липня в Петербурзі.

Матч відбудеться 3 липня в Петербурзі

Раніше в середу діючі чемпіони світу - збірна Німеччини - зазнали сенсаційної поразки від збірної Південної Кореї (0: 2) на сьогоднішній зустрічі в Казані і вперше за історію не вийшли в плей-офф чемпіонату світу. посівши останнє місце в своїй групі. Користувачі соцмереж з усього світу обговорюють головну сенсацію ЧС-2018.

Біль. Німці вперше в історії вилетіли з чемпіонату, не дійшовши до 1/8 фіналу.

Опубліковано НТВ Середа 27 червня 2018 р
А Швеція розгромила Мексику і посіла перше місце в групі F. Зустріч в Єкатеринбурзі закінчилася з рахунком 3: 0 на користь скандинавів.