ФК «Нижній Новгород» обіграв московське «Чертаново»

Футбольний клуб «Нижній Новгород» обіграв московське «Чертаново» в домашньому матчі, який відбувся   4 серпня

Футбольний клуб «Нижній Новгород» обіграв московське «Чертаново» в домашньому матчі, який відбувся 4 серпня. Гра закінчилася з рахунком 2: 1. Про це повідомляється на офіційному сайті клубу.

Матч проходив на стадіоні «Нижній Новгород» і зібрав майже 15 тисяч глядачів. Гра почалася під диктовку господарів. Перший гол на 11-й хвилині забив півзахисник ФК «Нижній Новгород» Тимур Аюпов. Однак, незабаром москвичам вдалося зрівняти рахунок.

Потім ініціатива знову перейшла до нижегородцам. У другому таймі ворота суперника вразив нападник Павло Ігнатович. «Чертановци» могли відігратися після подачі кутового, але воротар ФК «Нижній Новгород» Миколи Сисуєв відбив удар.

«Хлопці віддавалися грі повністю. Вийшов дуже важкий матч. "Чертаново" - молода, швидка команда, де зібрані талановиті хлопці. Один раз вони все ж спіймали нас на контратаці. Ну, а нам потрібно краще використовувати моменти, які ми створюємо », - прокоментував підсумок матчу головний тренер ФК« Нижній Новгород »Дмитро Черишев.

На стадіоні футболістів також підтримував тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Нижегородської області Гліб Нікітін.

«Нижній Новгород» показує результат, який чекають від команди вболівальники. Зараз ми знаходимося на початковому етапі шляху, коли доводиться крок за кроком завойовувати довіру вболівальників. І «Нижній Новгород» показує себе як яскрава і вольова команда. Приємно, що і ніжегородци цінують цей посил », - сказав Нікітін.

Він також закликав усіх городян відвідати матч між ФК «Нижній Новгород» і «Променем» з Владивостока.

«Цікавим суперником став і ФК" Чертаново ", що представляє одну з кращих футбольних академій країни. Ми вже активізуємо роботу з молодим поколінням нижегородських спортсменів, і було дуже важливо побачити в дії результат селекційної і тренерської роботи, виконаної в Москві », - додав глава регіону.

Нагадаємо, раніше ФК «Нижній Новгород» обіграв «Тюмень».