10-річний казахстанец став чемпіоном турніру в Німеччині

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка

На міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики «ZAG Junior Cup» в німецькому місті Ганновер збірна команда Казахстану в командному заліку посіла перше місце, а 10-річний Нуртаєм Идрисов в особистому заліку став чемпіоном, і цю перемогу вже назвали сенсаційною, передає кореспондент МІА «Казінформ» .
«Сьогодні ми перемогли! Було важко, але ми впоралися. Дякую всім ще раз за підтримку. Ми дуже раді, що змогли захистити честь всієї країни. Свою перемогу ми присвячуємо 26-річчя Незалежності Казахстану! », - поділився своїми враженнями після церемонії нагородження юний спортсмен.
Н.Ідрісов - неодноразовий переможець та призер молодіжних чемпіонатів Казахстану в 2017 році в особистому заліку з багатоборства і в його окремих видах. Юнак займається спортивною гімнастикою з шести років і володіє першим спортивним розрядом.
"Чи відчували велику відповідальність і готувалися дуже ретельно. Хлопці просто молодці, вони впоралися із завданням, і це просто здорово", - відзначили в тренерському штабі казахстанської збірної.
Нуртаєм Идрисов і Роман Мамен - вихованці дитячо-юнацької спортшколи № 4 міста Павлодару. Їх наставник - старший тренер Павлодарської області і старший тренер Республіки Казахстан - Віктор Порошин, який відповідає за юнацьку збірну країни.