Акмолинської лижники виграли 16 медалей на чемпіонаті Казахстану

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка

Чотири золоті, дев'ять срібних і три бронзові нагороди змагань річного республіканського чемпіонату з лижних гонок в скарбничці збірної команди Акмолинської області, повідомляє Timeskz.kz з посиланням на прес-секретаря управління фізичної культури і спорту Акмолинської області Махаббат блешні.

У Щучинську, на базі нового міжнародного лижного комплексу «Бурабай», завершилися змагання літнього чемпіонату РК з лижних гонок. Більше 120 лижників Казахстану і Росії перевірили свої сили в змаганнях на лижероллерах: індивідуальний спринт, індивідуальна гонка в класичному стилі і гонка переслідування у вільному стилі.

Спортсмени Акмолинської області завоювали чотири золоті, дев'ять срібних і три бронзові медалей.

У кросі серед чоловіків чемпіоном став Федір Карпов (Сандиктауская СДЮСШ), «срібло» у Олександра Мухіна (ШВСМ, Сандиктаускій район). Виступаючи в групі серед жінок Надія Степашкін Станіслав Іванович (ОСДЮШОР-2, Буландінскій район) стала срібним призером. Бронзову медаль серед юніорок здобула Регіна Попова (ОШІОСД, Зерендінскій район). У коньковом спринті на лижероллерах перемогу святкував Микола Чеботько (ШВСМ, Щучинск). У жіночому спринті Ельміра Мутагарова (ОСДЮШОР № 2, Зерендінскій район) посіла друге місце.

У гонці класичним стилем кращий результат на 5 кілометрах у Валерії тюленевого (ШВСМ, Щучинск) - 12: 34,8. У групі юніорок срібну медаль заробила Гульсина Кадирова (ШВСМ, Сандиктаускій район). Чоловіки виступали на 10-км дистанції, де друге місце зайняв Миколи Чеботько. Серед юніорів Микита Грідін (ШВСМ, Щучинск) прийшов другим і замкнув трійку лідерів Святослав Матасов (ОСДЮШОР № 2, Щучинск).

У гонках переслідування гребеневим ходом дівчата бігли три кола по FIS-колу 3,3 км. Валерію тюленевого ніхто не зміг наздогнати, а Гульсина Кадирова знову фінішувала другою по юніорки. Чоловіки долали чотири кола 3,75 км. Євген Величко (ШВСМ, Щучинск) завоював «срібло». Бронзова нагорода у Олжаса Климина (ШВСМ, Кокшетау). Микита Грідін повторив свій срібний успіх в групі юніорів.