Екіпаж Миколаєва з «КамАЗ-майстер» став переможцем четвертого етапу ралі «Дакар»

4354 0 Поділіться цією новиною

Спецділянку по території Перу довжиною 330 кілометрів російський екіпаж Едуарда Миколаєва з російської команди «КамАЗ-майстер», чинного переможця ралі, подолав за 4 години 35 хвилин 8 секунд.

На другому місці екіпаж аргентинця Федеріко Вільягри на Iveco (відставання 27 хвилин 57 секунд). Третім фінішував чеський екіпаж Мартіна Коломиї на Tatra (+38.49).

По завершенні четвертого етапу екіпаж Миколаєва продовжує лідирувати в загальному заліку з результатом 12: 22.27. Другим йде Вільягра (+36.55). Третє місце в генеральній класифікації займає білоруський екіпаж Сергія В'язович на МАЗ (+2: 22.23).

23)

Раніше в цей день російський гонщик Сергій Карякін зайняв перше місце на четвертому етапі ралі-марафону «Дакар» в заліку квадроциклів (Yamaha).

Раніше в цей день російський гонщик   Сергій Карякін зайняв перше місце   на четвертому етапі ралі-марафону «Дакар» в заліку квадроциклів (Yamaha)

Нагадаємо, ювілейний ралі-марафон «Дакар» стартував в Перу . Потім гонка буде проходити через Болівію і Аргентину. Фініш «Дакара» запланований на 20 січня в аргентинській Кордові.