Іспанські пристрасті «Ель Класіко»: «Реал» обіграв «Барселону»

7514 0 Поділіться цією новиною

У Мадриді завершився матч, за яким пильно стежать не тільки в Іспанії, але і у всьому світі. У черговому «Ель Класіко» «Реал» приймав «Барселону» і виявився сильнішим за своїх одвічних ворогів з рахунком 2: 1.

Мадридці вийшли вперед на 6-й хвилині, коли м'яч в сітку відправив Карім Бензема. Втім, каталонці недовго сумували і вже на 18-й хвилині Ліонель Мессі рахунок зрівняв. Перемогу ж вершковим приніс Серхіо Рамос, який забив гол на 82-й хвилині. Відзначимо, що напруги «Ель Класіко» не витримав голкіпер «Барселони» Віктор Вальдес. Після фінального свистка він дістав червону картку за розмови з арбітром.

Сьогоднішня перемога навряд чи допоможе «Реалу» наздогнати лідируючу «Барселону» в турнірній таблиці - після 26 турів команди оброблять цілих 13 очок. Однак перемога над заклятим ворогом завжди приємна. До того ж «Барселона» вдруге поспіль поступилася «Реалу» - на цьому тижні синьо-гранатові будинку програли в матчі-відповіді ½ фіналу Кубка Іспанії з рахунком 1: 3 і вибули з турніру.

А віра в свої сили «Реалу» зараз просто необхідна. Адже вже у найближчий вівторок, 5 березня, підопічним Жозе Моурінью чекає матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Манчестер Юнайтед». Будинки «Реал» зміг домогтися тільки нічиєю 1: 1 і в Англії «королівському клубу» доведеться дуже непросто.

Бій за вихід в чвертьфінал головного європейського клубного турніру транслюватиметься на НТВ і НТВ.Ru. Дивіться пряму трансляцію матчу «Манчестер Юнайтед» - «Реал» у вівторок, 5 березня, о 23:30.