Казахстанські пляжники вийшли в чвертьфінал турніру в Бандар Анзалі

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка

Сьогодні наші пляжники зіграли по дві гри і пройшли в наступний етап турніру в іранському Бандар Анзалі.
Олексій Кулешов і Артем Петросянц обидві зустрічі грали зі своїми старими знайомими по каспійської серії: виграли першу гру у чехів Срамек / Самеч, але на цей раз в двох партіях - 2-0 (21-11, 21-18), а другу програли і знову своїм кривдникам в Бандар Торкамане - іранцям Раоуфі / Мірзаалі - 0-2 (14-21, 16-21).
Богату / Яковлєв також і виграли, і програли: завдали поразки іранцям A. Salagh / P. Farrokhi - 2-0 (21-17, 21-12) і програли у відчайдушній сутичці першим сіяним турніру - полякам Kujawiak / Paszkowski - 1-2 (18-21, 21-12, 19-21).
Лідери казахстанського пляжного волейболу - Сидоренко / Дьяченко виграли обидві зустрічі: спочатку впевнено «скинули» італійців Мондуцці / Басті - 2-0 (21-7, 21-9), а потім на тай-брейку переграли іранців A. Pourasgari / A. Aghajani - 2-1 (21-18, 10-21, 15-11).
Перші дві пари за результатами групового раунду пройшли в стадію додаткової кваліфікації, а Олексій і Олександр, посівши перше місце в своїй групі, безпосередньо вийшли в чвертьфінал, де мають цілком реальний шанс провести ще одну зустріч зі своїм земляками, так як за регламентом мають зустрітися з переможцем матчу богату / Яковлєв - Срамек / Самеч, яких вже бив Кулешов / Петросянц. У свою чергу Олексій і Артем не зовсім вдало потрапили на сильних іранців Салемі / Вакілі, які виграли Бандар Торкаман і були другими на чемпіонаті Азії в цьому році в Сатун.
При певному розкладі, швидше за все казахстанська пара виявиться в півфіналі «Caspian Sea Series Bandar Anzali Tour», а це мінімум 4 місце і, відповідно, рейтингові очки в актив.