Молодіжна збірна Росії з волейболу завоювала «срібло» Чемпіонату світу в Мексиці - Одинцовский міської округ Московської області

У Мексиці завершився жіночий молодіжний Чемпіонат світу з волейболу у віковій категорії U-20. Збірна Росії під керівництвом головного тренера Вадима Панкова зайняла 2 місце в турнірі, поступившись у фіналі суперницям з Китаю. До складу команди входили і 5 гравців клубу «Заріччя-Одинцово». З чудовим виступом у складі національної збірної їх привітав голова Одінцовського району Андрій Іванов.

З чудовим виступом у складі національної збірної їх привітав голова Одінцовського району Андрій Іванов

«Вітаю волейболісток команди« Заріччя-Одинцово », які продовжують завойовувати медалі на змаганнях міжнародного рівня. На цей раз збірна Росії з нашими спортсменками в складі - срібні призери молодіжного Чемпіонату світу. У півфіналі вони обіграли збірну Японії, поступившись у важкому фінальному поєдинку лише команді Китаю. Останній раз росіяни привозили медалі з цього престижного турніру в 1999 році », - сказав Андрій Іванов.

На чемпіонаті російська команда успішно пройшла групові етапи, обігравши команди з Болгарії, Мексики, Туреччини, Єгипту, Польщі, а в півфіналі - Бразилії і Японії.

У фінальному поєдинку збірна Росії зустріла сильний опір з боку збірної Китаю, поступившись у трьох партіях - 22:25 22:25 16:25. Найрезультативнішою у складі нашої команди стала Ангеліна Лазаренко, яка по ходу матчу набрала 14 очок.