В Атирау стартував вирішальний етап Кубка Казахстану

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 1

13 жовтня в Атирау стартували матчі фінального етапу Кубка Республіки Казахстан з волейболу серед чоловічих команд.
Вісім учасників поділені на дві групи по 4 команди. За підсумками групового етапу визначаться чвертьфінальні пари і далі визначиться переможець.
У перший ігровий день справжню сенсацію створив новачок чоловічий Національної ліги «Мангистау», який в трьох партіях завдав поразки чинному чемпіону і володарю Кубка Казахстану «Алтаю». У міжсезоння клуб з Усть-Каменогорськ оновив тренерський штаб і запросив ряд нових гравців. Що стосується «Мангистау», то команда Олександра Перегуди посилилася перед стартом сезону кількома досвідченими гравцями - це легіонери Ігор Антонюк (Україна) і Вадим Кільчицький (Росія), а також казахстанец Віталій Мироненко.
У другому матчі групи «А» господарі майданчика з Атирау зіграли з «Буревісником» з Алмати затяжний п'ятисетовому поєдинок, який завершився перемогою алматинцев - 15:12 на вирішальній партії.
У другій групі з перемоги стартував минулорічний фіналіст Кубка «ТНК« Казхром »з Хромтау. Хромтаусци не без зусиль перемогли «Есиль-СК» - 3: 0. В іншому матчі відносини з'ясовували «Павлодар» і «Динамо-Тараз». Жамбилську команду в міжсезоння очолив Ігор Никольченко, який протягом двох останніх сезонів приводив до перемоги в чемпіонаті «Алтай». Никольченко успішно стартував з новою командою в сезоні - волейболісти з Тараза виграли попередній етап Кубка РК. У першому матчі фінального етапу «Динамо-Тараз» здобув вольову перемогу над «Павлодаром» - 3: 1.
Додамо, що володар Кубка визначиться 19 жовтня.
Кубок Казахстану з волейболу-2017. Фінальний етап. Чоловіки. Атирау. Результати 13 жовтня.