Московські спартаківці стали володарями кубка «Ліги майбутніх чемпіонів»

Всього в «Лізі майбутніх чемпіонів» брало участь 32 команди. Склад учасників підібрався дуже рівним. Як аргумент досить навести лише один факт. При двох перемогах і одній поразці московський «Локомотив» виявився третім у своїй групі і не зміг продовжити боротьбу за головний приз - точну копію кубка «Ліги майбутніх чемпіонів». Всього в «Лізі майбутніх чемпіонів» брало участь 32 команди

При цьому фінальне протистояння «Спартака» і ЦСКА стало справжньою окрасою всього турніру. У впертій боротьбі, що завершилася з рахунком 3: 2, кубок дістався «червоно-білим».

Бронзу завоювала команда «Старт» зі Старого Оскола, а господарі змагань, футболісти ФК «Витязь» (Ногінськ), демонструючи яскраву і безкомпромісну гру, залишилися за крок від призових місць, зайнявши підсумкове четверте місце.

Микита Шабаніна - організатор турніру «Ліга майбутніх чемпіонів»: «Турнір вдався! Фінал видався теж приголомшливим. В цілому підібралися рівні команди, які дуже гідно виглядали. Рівень дитячого футболу в країні зростає. Це радує!"

Варто додати, що в рамках «Ліги майбутніх чемпіонів» відбулися також змагання для зовсім юних футболістів - хлопців 2012 року народження. У цій віковій групі перемога дісталася команді «Старт» зі Старого Оскола.

Денис Гоманом - партнер програм з розвитку дитячого спорту: «З кожним разом змагання в Ногінську проходять на більш високому рівні. Цей турнір був проведений на натуральних полях. Організаційні моменти також були вирішені на найвищому рівні! »